افزودن آدرس جدید

عینک

عینک

عینک عینک

عینک و نکات کلیدی در هنگام خرید آن

عینک ابزاری برای محافظت از چشمان شما است؛ چشمانی که همچون پنجره‌‌ای شما را با‌ دنیای بیرون وصل می‌کند تا رویدادها را بهتر درک کنید و از زیبایی‌های جهان هستی لذت ببرید. برای داشتن چشمانی سالم باید از آن‌ها به‌خوبی مراقبت کنید. عینک وسیله‌ای مهم است که وظیفه حفاظت از چشمان زیبای شما را برعهده دارد.

علاوه‌بر این‌، از عینک می‌توانید به‌عنوان اکسسوری استفاده کنید تا نمای ظاهری صورتتان جذاب‌تر از قبل دیده شود. در ادامه در این متن از سایت مالتی‌مال ما را همراهی کنید تا بیشتر در مورد عینک و نحوه انتخاب و خرید آن صحبت کنیم.

عینک و انتخاب آن براساس فرم صورت

آیا قصد خرید عینک دارید و نمی‌دانید که کدام مدل با فرم صورت شما هماهنگ است؟ در ابتدا باید ویژگی‌های صورت خودتان را دقیق شناسایی کنید. این خصوصیات به‌طور خلاصه به‌شرح زیر است:

  • صورت مربعی‌شکل: این‌گونه افراد پیشانی و چانه پهنی با فکی زاویه‌دار و پهن دارند اگر صورت شما هم مربعی‌شکل است پس به شما پیشنهاد می‌کنیم از فریم گرد یا بیضی‌شکل استفاده کنید.
  • صورت گرد: پیشانی، گونه‌ها و چانه این افراد از لحاظ طول و عرض تقریبا یک‌ اندازه است. از طرف دیگر با یک نگاه متوجه گوشتی‌بودن و نرمی، گونه‌ها و خط فک آن‌ها خواهید شد. این افراد عینک با فریم مستطیلی یا مربعی با توجه به فرم ابرو را بهتر است انتخاب کنند.
  • صورت قلبی‌شکل: این دسته از افراد پیشانی پهن، چانه باریک، گونه‌های برجسته دارند. شما با یک نگاه گذار فرم قلب را در صورت آن‌ها مشاهده خواهید کرد. عینک‌هایی با فریم چشم‌گربه‌ای یا بیضی‌شکل مناسب چنین افرادی هستند.
  • صورت الماسی‌شکل: پیشانی و چانه باریک، گونه‌های پهن‌تر و گونه‌های پر، ویژگی افراد با چنین صورتی است. این دسته از افراد هم همچون افراد صورت قلبی‌شکل باید فریم انتخاب کنند.
  • صورت بیضی‌شکل: پیشانی و چانه باریک، گونه های بلند و پهن، خط فک خمیده و ظریف از خصوصیات ظاهری چنین صورت‌هایی است. معمولا فریم‌های پهن و بزرگ به چنین افرادی توصیه می‌شود.
  • صورت مثلثی‌شکل: پیشانی باریک، خط فک و چانه پهن مخصوص افراد با صورت مثلثی‌شکل است که باید عینک‌هایی با فریم مربعی و گرد را باید انتخاب کنند تا تعادل بصری ایجاد شود.

در کنار تمام این نکات به یاد داشته باشید که شکل صورت اکثر افراد دقیق گرد، مثلثی، بیضی یا قلبی نیست و فرم صورت شما متعلق به خودتان است.

خرید عینک زنانه با جنس مرغوب

در بازار شما عینک‌های متنوعی را خواهید دید که گاهی برخی از آن‌ها بسیار شبیه به هم هستند؛ اما قیمت‌های متفاوتی دارند. این تفاوت در قیمت چنین عینک‌ها نشان می‌دهد کیفیت و مزایای آن‌ها با هم متفاوت است. ما در پلتفرم مالتی‌مال به شما کمک خواهیم کرد تا خرید عینک زنانه با جنس مرغوب را انجام دهید.

خرید عینک مردانه

عینک آفتابی مردانه به‌سادگی می‌تواند شما را از یک استایل ساده مردانه به مردی شیک و جنتلمن تبدیل کند. علاوه‌بر این با این عینک شما از چشم‌ها و پوست دور آن به‌خوبی مراقبت خواهید کرد. ما در مالتی‌مال می‌توانیم به شما در خرید عینک مردانه شیک کمک کنیم.

قیمت عینک آفتابی

قیمت عینک آفتابی با توجه به وضعیت بازار متغیر است و همین سبب گیج‌شدن ما در زمان خرید می‌شود. ما در مالتی‌مال عینک آفتابی مرغوب و مناسب‌قیمت را که در فروشگاه‌های مختلف عرضه می‌شوند برای شما به نمایش می‌گذاریم تا با توجه به بودجه خودتان آن را خریداری کنید.

قیمت عینک زنانه

قیمت عینک برای بسیاری از بانوان مهم است؛ در واقع اغلبمان در زمان خرید ابتدا به بودجه توجه می‌کنیم و سپس عینک مورد نظر را می‌خریم. فروشگاه‌های ما در مالتی‌مال به شما کمک کرده‌اند تا شما در منزل یا هر جا که هستید عینک دل‌خواه خود و قیمت آن را ببینید. همچنین می‌‌توانید در گزینه تخفیفات مالتی‌مال، تخفیف‌های فصلی و حراج‌های ما را برای عینک زنانه ببینید.

خرید تمام برندهای عینک زنانه

بانوان در زمان خرید عینک زنانه به نکات زیادی توجه می‌کنند، یکی از این نکات توجه به برند عینک است. فروشگاه‌های ما در مالتی‌مال انواع مختلفی از برندهای عینک زنانه را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با توجه به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید.

خرید عینک زنانه در انواع برندها

خرید عینک آفتابی یا طبی زنانه به‌دلایل گوناگونی همچون تنوع، کار چندان آسانی برای شما نخواهد بود؛ اما با مراجعه به فروشگاه‌های ما در نوار بالای صفحه، می‌توانید رنگ، نوع فریم و شیشه دل‌خواه خود را ببنید و سپس خرید را انجام دهید.

برای افزودن فروشگاه به علاقه مندی ابتدا وارد شوید

ورود یا عضویت